TELIEL - Anioł od miłości, na ratunek sercu.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. " TELIEL - Anioł od miłości, na ratunek sercu. " przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Anna Bell

Zaczął się Nowy Rok, a ty siedzisz sama, bo nie możesz sobie znaleźć miłości albo w obecnej relacji w której jesteś czujesz się samotnie, marzysz o kimś, kto wyrwie cię z obecnego samotnego życia. W oczach twoich tęsknota, smutek zaklęty. Szukasz przystani, ale nie wiesz, gdzie ona jest. Słyszysz szepty wiatru, wołanie swojej duszy, proszącą o najpiękniejszą ze wszystkich szans - miłość.
Teliel zrozumie twoje problemy, zrozumie Twoją samotność, nieśmiałość. Otwórz przed nim swoje serce, a on sprawi, że niespodziewanie znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie, aby spotkać miłość. Aby spotkać kogoś, z kim rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu. Samotność zostanie zapomniana w mrokach przeszłości, a zamiast niej miłość wypełni Twoje serce.
Miłość odnajdzie cię, gdy nadejdzie właściwy czas, a Teliel ci w tym pomoże, abyś nie przegapiła miłości, i znalazła się w odpowiednim miejscu i czasie.
Anioł Teliel ma boską księgę, gdzie zapisane są wszystkie połączone ze sobą imiona.
Gdy on usłyszy twoje wołanie i cię odnajdzie w tej księdze wtedy musi połączyć ze sobą dwa przeznaczone sobie i szukające się serca.
Dlatego już dziś przestań się użalać nad sobą, tylko poproś Teliela o pomoc, aby połączył cię z twoją miłością.
Nie zawsze chodzi o konkretną osobę, która gdzieś być może jest na dnie twojego serca, bo jeśli nie jesteście sobie pisani, to nic z tego nie będzie, dlatego nie należy go prosić o osobę (po za wyjątkowymi przypadkami), która nosi takie, a nie inne imię tylko o miłość, o pomoc w znalezieniu miłości.
On nie spełnia twoich zachcianek, kieruje się tylko twoim dobrem. Nie zmusi więc nikogo do miłości i nie będzie kazał związać się z kimś wbrew jego woli.
Dlatego należy prosić o miłość, a nie o konkretną osobę, po za wyjątkowymi przypadkami, które opiszę poniżej.
Teliel też pomoże ci się wyplątać z krzywdzącego dla Ciebie związku. Jeśli czujesz, że osoba z którą jesteś nie jest twoją miłością i nie byliście sobie zapisani, a związek został zawarty z takich, a nie innych przyczyn, to Teliel pomoże ci się z niego wydostać, łagodnie, bez krzywd i cierpienia.
Jeśli zaś twoje serce bije do kogoś bardzo mocno, ale ta osoba jest w związku z kimś innym, i nie możecie być razem, bo ktoś rzucił na miłość twego serca miłosny urok albo czary to właśnie Teliel pomoże ci odzyskać ją na nowo. Zdejmie z niego złe zaklęcie.
A może właśnie przytrafiła ci się taka sytuacja, że Ty albo partner nie oparliście się pokusie skoku w bok, ale czujesz, że nadal bardzo się kochacie, to właśnie Teliel przywróci na łono rodziny małżonków.

Jak prosić Anioła od miłości o pomoc?
Teliel zaczyna pracę od zmierzchu, gdy słońce schodzi z nieboskłonu, a kończy o wschodzie. Może ci się na przykład ukazać w postaci jutrzenki, albo cudownego blasku zachodzącego słońca, na który właśnie zwrócisz uwagę, a który wcześniej był ci obojętny. Właśnie w tej chwili pomyśl o miłości, poproś Teliela o wskazówki lub pomoc w odnalezieniu miłości. Poproś o odnalezienie zagubionego serca.
W pełnię możesz też zapalić złotą świece, opisz na kartce swój problem, a potem trzykrotnie wypowiedz imię Teliel. Poproś go o pomoc i wsparcie, a na koniec spal kartkę w płomieniu świecy.
Zachowaj szczególną ostrożność paląc kartkę, popiół z niej wyrzuć w górę, w stronę nieba.
Chcesz, aby to ja w Twoim imieniu nawiązała kontakt z Aniołem i poprosiła o pomoc, zapraszam do kontaktu mailowego.
Z mocą anielskich pozdrowień Tarociska Bell