Rozmowa bez rejestracji

Uwaga: Korzystanie z usługi "Rozmowa bez rejestracji" nie jest ograniczone limitami nałożonymi przez operatorów.

Po dokonaniu wpłaty na ekranie wyświetli się kod, który należy wprowadzić podczas połączenia z doradcą. Kod można wykorzystywać wielokrotnie do momentu wyczerpania doładowanych środków. Kod możesz również otrzymać na email, uzupełniając poniższe pole.

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń prepaid bez rejestracji kliknij tutaj.

POMOC

Rozmowa bez rejestracji

Krok 1 - płatność
Krok 2 - połączenie
Do swobodnego korzystania z usług przedpłaconych (numery opisane jako "Z Polski lub z zagranicy" rozpoczynające się od 222,224,227) na naszym portalu wymagana jest wcześniejsza wpłata środków.

Można tego dokonać, za pośrednictwem operatorów płatności dostępnych na naszym portalu - Przelewy24, PayU, BlueMedia, Blik oraz PaYPal. Płatności kartą dostępne są w przypadku PayU oraz PayPal.

Po przeprowadzonej płatności zostaniesz przekierowany na stronę podsumowania - link do niej zostanie również wysłany na podany w formularzu adres email.
Jeżeli chcesz skorzystać z połączeń przedpłaconych zadzwoń na dowolny numer doradcy zaczynający się od +48 22[...]. System poprosi Cię o podanie numeru klienta (0000), a następnie 6 cyfrowego kodu tymczasowego - który został do Ciebie wysłany na adres email podany podczas doładowywania.

Pamiętaj, że ważność kodu jest ograniczona - aby przedłużyć ważność kodu, wystarczy skontaktować się z administracją portalu.

Numer z którego dzwonisz, nie może być podpięty do żadnego zarejestrowanego konta na naszym portalu. W takim wypadku saldo zostanie pobrane z tego zarejestrowanego konta.

Jeżeli przy kolejnych doładowaniach użyjesz tego samego adresu email, ewentualne niewykorzystane środki z poprzednich doładowań zostaną doliczone do aktualnego salda kodu tymczasowego.
Nie wiesz jak skorzystać z portalu?

Zadzwoń na 801 884 400 lub +48 224 179 404.