Rozmowa bez rejestracji

 1. Krok pierwszy, tańsze rozmowy

  Portal MagiczneWrota.pl udostępnia nam bardzo przydatną funkcje, dzięki której możemy prowadzić tańsze rozmowy z doradcami bez konieczności rejestracji na portalu. Aby z niej skorzystać klikamy przycisk "rozmowa bez rejestracji" znajdujący się na górze strony oraz wewnątrz profilu eksperta.

 2. Krok drugi, szybkie doładowanie konto na portalu

  Rozmowa z doradcą jest możliwa wyłącznie po wcześniejszym doładowaniu. W tym celu podajemy adres email (przyjdzie na niego potwierdzenie transakcji oraz kod tymczasowy potrzeby do zrealizowania połączenia) a następnie wybieramy interesujący nas system płatności (PayU/Przelewy24/PayPal). Zostaną wyświetlone przycski z kwotami doładowania. Kliknięcie na któryś spowoduje rozpoczęcię procesu doładowania oraz przejście na strone wybranego operatora płatności. Jeśli mieszkamy za granicą i nie posiadamy konta w polskich banku polecamy skorzsytać z usług PayPal. Płatność karami kredytowymi/debetowymi dostępna jest w PayU oraz PayPal.

 3. Krok trzeci, kod tymczasowy.

  Po poprawnie zrealizowanej transakcji, operator płatności przekierej nas na stronę główną naszego portalu. Na samej górze zostanie wyświetlona belka z danymi niezbędnumi do realizacji połączenia.

 4. Krok czwarty, rozmowa z doradcą

  Następnie należy przejść na stronę główną (np klikając w logo) lub do zakładki "Eksperci" (1). Aby skorzystać z środków zgromadzonych na kodzie tymczasowy, należy zadadzownić na numer opisany jako "Z Polski lub z zagranicy" (2). W czasie połączenia z doradcą, system zapyta nas o numer klienta - podajemu 0000 - a następnie o numer PIN - wyświetlony na górze strony / przesłany drogą mailową. Ważność kodu wynosi 7 dni - aby przedłużyć ważność kodu należy skontaktować się z administracją portalu.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź problemów z rozmowami zamawianymi możemy skontaktować się z administratorem portalu wykorzystując poniższe dane:

Adres e-mail: kontakt@magicznewrota.pl
Telefon 801 88 44 00 lub +48 22 417 94 04