TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 08.01 - 14.01

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 08.01 - 14.01

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 08.01 - 14.01"

BARAN
Obecny tydzień niesie ze sobą niemałe zawirowania. Możecie teraz odczuć, iż otacza Was istny chaos i praktycznie nic nie chce ułożyć się wedle oczekiwań. Będzie to dotyczyć Waszych obowiązków, decyzji przełożonych czy sytuacji związanych ze współpracownikami. W uczuciach nastanie romantyczny i miły czas. Osoby w stałych związkach będą się starać odnajdować spokój, zrozumienie i ukojenie w towarzystwie partnera. Druga połówka Was nie zawiedzie. Osoby wolne spotkają teraz kogoś, kto podzieli ich punkt widzenia świata. W sprawach zdrowotnych zwróć - większą niż dotychczas - uwagę na kwestię aktywności fizycznej. Brak ruchu lub jego nieodpowiedni wybór - może spowodować poważniejsze dolegliwości bólowe.

BYK
Atmosfera w pracy będzie teraz miła i rozluźniona. Współpracownikom nie zabraknie serdeczności i empatii. Zarówno sprawy zawodowe jak i finansowe - będą stabilne i nie spodziewamy się teraz większych niespodzianek. W uczuciach ożywcze i miłe energie. Osoby w stałych relacjach będą czuły się kochane i ważne dla partnera. Wspólny czas spędzicie w atmosferze ciepła i miłości. U osób wolnych może pojawić się nowa relacja uczuciowa. W sferze zdrowia zwróćcie uwagę na Wasz układ hormonalny oraz rozrodczy. Znajdźcie czas na wykonanie rutynowych badań.

BLIŹNIĘTA
W najbliższym czasie będzie Tobie towarzyszyć energia pewności siebie oraz dużej determinacji w sferze spraw zawodowych. Bez problemu poradzisz sobie z sytuacjami niejasnymi czy kłopotliwymi dla innych. Kluczem będzie dla Ciebie obmyślenie właściwej strategii działania oraz gra zespołowa, w której Ty obierzesz pozycję lidera. W obszarze miłości spodziewamy się pomyślności. Osoby w stałych relacjach będą cieszyć się zgodą, czułością i serdecznością ze strony partnera. Wspólnie możecie zaplanować miłe wyjścia i wycieczki. Osoby wolne mogą nawiązać interesującą znajomość. W aspekcie zdrowia zalecane jest zwrócenie większej uwagi na Waszą dietę. Tutaj może kryć się główne źródło Waszego gorszego samopoczucia. Warto rozważyć przeprowadzenie podstawowych badań zdrowotnych i przyjrzeć się bliżej tematowi zdrowego odżywania.

RAK
Najbliższe dni mogą nie być najlepszym czasem, aby błyszczeć pomysłowością czy wyróżniać się większym zaangażowaniem zawodowym. Atmosfera w pracy - wesoła i rozluźniona - będzie działać tutaj na Twoją niekorzyść. Nie ma jednak potrzeby, aby brać to zbyt głęboko do serca. Odłóż poważniejsze zadania na przyszły tydzień, a teraz skup się jedynie na tym, co niezbędne. W uczuciach spodziewamy się łagodnej aury. W stałych związkach będziecie czuć się pewnie i bezpiecznie. Wasz partner będzie starał się Was wspierać, choć może nie zaskoczyć Was żadną większą niespodzianką. Single mogą zechcieć otworzyć się na nowe znajomości, a najbliższe dni będą sprzyjać miłym spotkaniom i nawiązywaniu bliższych relacji. W temacie zdrowia wszystko będzie w porządku. Odczujesz wewnętrzną równowagę i nie powinny dokuczać Ci żadne większe dolegliwości.

LEW
Korzystne energie pojawią się teraz w sferze Waszej pracy i finansów. Na tyle zręcznie sprostacie stawianym przed Wami wyzwaniom, iż chętnie przejmiecie dodatkowe zadania, które przyniosą ze sobą dodatkowe fundusze. Nie braknie Wam również czasu dla siebie, dzięki czemu poczujecie równowagę i stabilność życiową. Wszelkie transakcje, umowy czy rozmowy przeprowadzone w najbliższych dniach powinny być dla Was uwieńczone sukcesem. W uczuciach będzie zaś monotonnie. Osoby w stałych relacjach będą skupiały się niemal na wszystkim, tylko nie na kwestiach związanych z partnerstwem i pielęgnacją związku. Postarajcie się zachować chociażby minimalną uważność, a druga połowa odzwajemni się tym samym. Ten stan - na szczęście - będzie tymczasowy. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni moment na wprowadzenie zmian. W sferze zdrowotnej możliwe większe ryzyko infekcji oraz kontuzji. Największą uwagę powinny zaś zachować osoby, które intensywnie ćwiczą. Pamiętajcie o rozgrzewce i odpowiedniej postawie.

PANNA
Nadchodzący tydzień przyniesie ze sobą energię spokoju oraz satysfakcji z wykonywanych działań. Będzie to odczuwalne przede wszystkim w sferze zawodowej, gdzie dostrzeżecie, iż Wasze wysiłki nie idą na marne. Wasz zwierzchnik nie tylko Was zauważy, lecz również wyróżni oraz nagrodzi. W sferze uczuciowej spodziewamy się wielu powodów do uśmiechu. Osoby w stałych relacjach chętnie spędzą czas u boku partnera - niezależnie czy będą to wolne chwile czy momenty, w których trzeba będzie skupić się na obowiązkach. Między Wami zapanuje zgodna i wesoła atmosfera, która zachęci Was do planowania Waszych dalszych wspólnych kroków. Osoby wolne mają szansę poznać osobę, z którą nawiążą ciekawą relację. W kwestii zdrowia warto zwrócić szczególną uwagę na kręgosłup oraz biodra. Wielu z Was może doświadczyć dolegliwości bólowych na tym tle. Rozważcie wizytę u ortopedy czy fizjoterapeuty. 

WAGA
Najbliższe dni mogą okazać się wyjątkowo chaotyczne. Z jednej strony atmosfera w pracy będzie napięta - do tego stopnia, iż może zaowocować poważną i burzliwą wymianą zdań. Z drugiej zaś strony powinniście zrealizować wszystkie swoje założenia na najbliższe dni. W uczuciach także możliwe są przejściowe burze. Osoby w stałych związkach powinny zwrócić teraz szczególną uwagę na to, aby uważnie słuchać partnera i rozwiewać ewentualne niejasności. Małe nieporozumienie lub niuważność mogą zaowocować poważniejszą kłótnią. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany, gdyż nowe znajomości mogą nieść ze sobą rozczarowanie. Zdrowie zapowiada się dobrze i bezpiecznie.

SKORPION
Przed Tobą obiecujące perspektywy finansowe. W pracy powinieneś cieszyć się uwagą, sympatią i wsparciem przełożonego, co stworzy dobry grunt pod rozmowę o Twoim rozwoju i podwyżce. Szczęście powinno Tobie sprzyjać również w innych obszarach, gdzie stan finansów będzie zależeć od decyzji "zewnętrznych" - np. związanych z kwestiami urzędowymi, bankowymi czy prawnymi. W kwestii uczuć spokojnie i stabilnie. Osoby w trwałych związkach mogą potrzebować więcej swobody i przestrzeni dla siebie, lecz nie powinno stanowić to żadnego kłopotu dla ich partnera. Spotka się to ze zrozumieniem i uśmiechem, a pod koniec tygodnia może zaś zaowocować romantycznym wieczorem we dwoje. Osoby wolne mogą zaś nie czuć potrzeby, aby być bardziej aktywnymi w sferze towarzyskiej. Twoje zdrowie rysuje się w bezpiecznych energiach. Możliwe delikatne infekcje górnych dróg oddechowych oraz skórne reakcje alergiczne.

STRZELEC
Najbliższe dni niosą ze sobą napiętą energię dla spraw zawodowych. Na Waszych barkach mogą spocząć dodatkowe obowiązki, a terminy nieubłaganie będą Wam deptać po piętach. Wasi zwierzchnicy mogą od Was oczekiwać większego zaangażowania oraz pozostawania w pracy po godzinach. Trudny okres - na szczęście  - zapowiada się jako przejściowy. W sferze uczuć możliwe są niemiłe niespodzianki. Osoby w trwałych relacjach mogą odnieść wrażenie, że ich partner zachowuje się inaczej niż zazwyczaj. Sytuacja może być o tyle skomplikowana, iż u niektórych z Was będzie to istna błahostna, a u innych okaże się, iż partner faktycznie posiada niepokojącą tajemnicę. Osoby wolne mogą nie mieć obecnie szczęścia do randek. Kwestie zdrowia pozostaną bezpieczne i stabilne. Nie spodziewamy się większych problemów.

KOZIOROŻEC
W nadchodzących dniach powinniście odczuć spokój oraz zadowolenie z wykonywanej przez Was pracy. Ta energia powinna zmanifestować się silniej u osób prowadzących własną działalność lub zajmujących się handlem. Wszystko będzie szło po Waszej myśli, a Wasz budżet szybko zostanie podreperowany. W uczuciach spodziewamy się miłej energii. Osoby będące w związkach zauważą, że ich partner stał się bardziej wyrozumiały, cierpliwy i ciepły we wzajemnych kontaktach. Najbliższe dni będą spokojne, serdeczne i bezkonfliktowe. Osoby wolne mogą obecnie nie natrafić na wiele okazji do randkowania, lecz nie będą z tego powodu smutne. Wolny czas przeznaczą na zadbanie o siebie. W sferze zdrowia szczególną uwagę warto zwrócić na kondycję psychiczną. Możecie zauważyć, że Wasze negatywne emocje - mimo, że chwilowe - zaczynają odgrywać zbyt istotną rolę w Waszym życiu.

WODNIK
W najbliższych dniach warto będzie zachować umiar i rozsądek w sprawach finansowych. Na horyzoncie rysuje się większy wydatek, któremu niełatwo będzie sprostać, jeśli nie zadbasz o odpowiednie oszczędności. Dobre energie zawitają w sferze uczuciowej. U osób w stałych związkach spodziewamy się pogodnej atmosfery, ciepła, miłości i zgody. U osób wolnych pojawia się możliwość nawiązania interesującej relacji, która ma szansę na rozwój. W sferze zdrowia możecie teraz mocniej odczuwać bóle głowy, karku czy ramion. Pomyślcie o tym jak śpicie, jak siedzicie i czy ćwiczycie górne partie ciała. Konsultacja z odpowiednim specjalistą może być bardzo pomocna.

RYBY
Obecny tydzień będzie dla Ciebie bardzo aktywny i wymagający. Zbliża się fala obowiązków, zadań dodatkowych, rozmów i spotkań, a jako wisienka na torcie - terminy będą gonić. Początkowo możesz odczuć duże napięcie, lecz prędko odkryjesz, że jesteś w stanie doskonale odnaleźć się w tej rzeczywistości. Pomimo lekkiego zmęczenia - poczujesz wiatr w swoich żaglach i sprostasz tej sytuacji. Kwestie uczuciowe nie sprawią Tobie przykrości, lecz również nie będą niosły ze sobą większych iskierek. W stałych związkach będzie spokojnie, przewidywalnie, domowo i miło. Osoby wolne mogą poznać ciekawą osobę do rozmów, lecz znajomość ma niewielkie szanse na stanie się bliską relacją. W sprawach zdrowotnych wszystko powinno być w porządku, choć u wielu z Was pojawi się uczucie drażliwości związane z ilością bodźców, zadań czy aktywności. Zadbajcie o relaks i chwile wyciszenia emocji.