Wróżba na nowy 2024 rok dla zodiakalnego Byka

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Wróżba na nowy 2024 rok dla zodiakalnego Byka " przygotowanym przez naszego eksperta Arwena

Co czeka Byka?
Ogólny zarys: rok będzie pełen równowagi i harmonii w dawaniu i braniu. Jeżeli tego nie potrafisz będzie to sprzyjający czas do nauki. Jeżeli w coś zainwestujesz możesz liczyć na adekwatny zwrot. Będą pojawiały się konkretne możliwości i perspektywy. Czas konkretów, podejmowania działań i decyzji. Trzeba będzie wykazać się odwagą, a jednocześnie być odpowiedzialnym i rozsądnym.

Uczucia: dla osób samotnych powinny pojawić się konkretne zmiany w uczuciach. Możliwe, że poznacie bliską sercu osobę w obszarze zawodowym czy też związanym z finansami. Dla stałych związków czas wytężonej pracy nad związkiem, która przyniesie odpowiednie plony. Dlatego warto starać się by w życiu codziennym okazywać sobie czułość i zaangażowanie. Rok będzie również sprzyjał tajemnicy i romansom oraz ukrytym związkom. Być może pojawi się w życiu Byka ktoś kogo będzie ukrywał przed światem, wejdzie w romans czy zakazany flirt. Cokolwiek się wydarzy najprawdopodobniej wyjdzie na jaw ale też stanie się początkiem czegoś nowego - co dobrze rokuje. Ważne jest zaangażowanie i inwestowanie w tę relację. Możliwe też, że szczególnie kobiety spod znaku Byka będą miały do przepracowania swój kobiecy aspekt. Warto zwrócić się ku sobie i zapytać siebie jak się czuję i wyrażam jako kobieta, co sądzę o innych kobietach i jaka jest moja relacja z Matką. Czas tajemnic, niedomówień i romantyzmu, który może przejawiać się również bardzo twórczo.

Finanse/praca: Rok wytężonej pracy, której Byk z pewnością nie powinien się obawiać. Ważne by pracować solidnie, systematycznie i wykazać się konsekwencją. Wtedy Byk może liczyć na sowite wynagrodzenie. Z pewnością będzie to rok stabilizacji zarówno zawodowej jak i finansowej. Bardzo dobrych zysków. Czasami sprawy będą działy się szybko i intensywnie. Możliwe, że pojawią się nowe szanse finansowe i zawodowe gdzie będzie trzeba bardzo szybko podjąć decyzję o zmianie. Może też odrodzić się stary pomysł, koncepcja, o której Byk zapomniał a teraz nadszedł czas by ją zrealizować. Ważne by zachować równowagę w pracy bo pod koniec roku bo możecie odczuć ogromne zmęczenie i potrzebę odpoczynku. Rok bardzo dobry i owocny.

Przesłanie anielskie: Czakra serca.
Miłość jest najważniejsza. Serce to centrum twojego fizycznego Ja, ukierunkowane przede wszystkim na miłość. Jesteś bezpieczny otwierając swe serce by kochać i być kochanym, bo jesteśmy przy tobie, chroniąc cię i prowadząc.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Arwena