TYGODNIOWY HOROSKOPEM TAROTA 08.01 - 14.01

TYGODNIOWY HOROSKOPEM TAROTA 08.01 - 14.01

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 08.01 - 14.01"

BARAN

W nadchodzącym czasie możecie spodziewać się większej ilości nieścisłości i zadań do wykonania niż zdążyliście założyć. Atmosfera w pracy stanie się napięta, terminy będą gonić, a Wy doświadczycie wrażenie wszechobecnego chaosu i dezinformacji. Dobrze upewnijcie się, które sprawy są priorytetowe i działajcie metodycznie, a sprostacie wszystkim zadaniom. W sferze uczuć poważne energie. Osoby w stałych związkach mogą się teraz decydować na podjęcie rzeczowych rozmów z partnerem, które pomogą im odnaleźć lepszą równowagę i harmonię w związku. Wiele par zdecyduje się zaplanować wspólnie poważniejsze przedsięwzięcia jak przeprowadzka, ślub czy założenie rodziny. Osoby wolne mogą poznać teraz kogoś, kto będzie nimi szczerze zainteresowany. Sprawy zdrowotne pozostaną w dobrej kondycji, choć u niektórych z Was mogą pojawić się dolegliwości dziąseł czy zębów.

BYK

W najbliższych dniach możecie mocniej odczuwać pragnienie wprowadzenia pewnych modyfikacji w pracy czy finansach. Zmiany mogą dotyczyć nawet najmniejszych aspektów, takich jak usprawnienia procesów, nowy podział obowiązków czy ograniczenie wydatków. Dla wielu z was może to także oznaczać podjęcie decyzji o zmianie pracy, staranie się o podwyżkę lub podjęcie dodatkowej działalności. W sferze uczuć zapowiedź przyjemnych chwil. Osoby w stałych związakch będą czuły się kochane i bezpieczne u boku partnera. Pod koniec tygodnia mogą liczyć zaś na niezwykle miłe i romantyczne wyjście. Single mogą spodziewać się większego zainteresowania swoją osobą i kilku zaproszeń na randki. W sferze zdrowia może pojawić się większe niż zazwyczaj zmęczenie. U niektórych z Was mogą zostać zauważone niedobory makro czy mikro elementów - warto wykonać badania w tym kierunku.

BLIŹNIĘTA

Nadchodzące dni mogą wymagać od Ciebie większego skupienia i zaangażowania w sprawy pracy. Teraz możesz zostać oddelegowany do trudniejszych lub bardziej pracochłonnych zadań. Możesz przy tym odnosić wrażenie, iż posuwasz się naprzód z niemałym wysiłkiem lub efekty pracy nie są widoczne w takiej formie, jakiej oczekiwałeś. Nie daj się przytłoczyć tej sytuacji, a jeśli masz taką możliwość - skorzystaj z pomocy innych osób. W uczuciach możesz doświadczyć pewnych rozterek. Osoby w stałych związkach będą musiały podjąć istotną decyzję dotyczącą przyszłości relacji. Wpływ na tę sytuację mogą mieć kłótnie, nieporozumienia, a także - w przypadku niektórych - plotki lub tajemnice, które wyjdą na jaw. Osoby wolne mogą nie czuć potrzeby spotkań towarzyskich. W kwestii zdrowia zwróćcie uwagę na swoje zatoki, uszy i gardło - mogą pojawić się infekcje, alergie czy inne dolegliwości na tym tle.

RAK

W obecnym czasie wiele spraw będzie wymagać nie tylko Twojej uwagi, lecz również prędkich i konkretnych decyzji. Wielokrotnie możesz zauważyć, że dany wybór nie będzie oczywisty, a każde z rozwiązań przyniesie plusy i minusy. Nie pozwól się tym przytłoczyć i skup się na tym, aby zdecydować się na "mniejsze zło". Teraz również zostać poproszony o prezentację istotnego projektu, rozmowę z kluczowym kontrahentem czy poprowadzenie spotkania. W sferze uczuć może pojawić się ochłodzenie. U osób w stałych relacjach spodziewamy się kłopotów z komunikacją - nieporozumień, kłótni czy cichych dni. Nawet najmniejsze spięcia mogą teraz eskalować. U osób wolnych nie będzie to dobry moment na zmiany. W sferze zdrowotnej będziecie teraz cieszyć się dobrym samopoczuciem, o ile nie zapomnicie o regularnych i odpowiednio zbilansowanych posiłkach.

LEW

Los może zechcieć skonfortonować Cię z koniecznością uczestnictwa w trudniejszych rozmowach, negocjacjach czy decyzjach dotyczących Twojej pracy. Może to dotyczyć nie tylko obecnego, lecz także nowego miejsca zatrudnienia. Wizja zmiany wyda się Tobie o tyle kusząca, co stresująca. Kieruj się rozsądkiem i nie pozwól blokować się bezpodstawnym obawom, to szala przechyli się na Twoją stronę. W wkestii uczuć spodziewamy się zrównoważonych energii. W stałych związkach zapowiadany jest okres spokoju, rutyny, domowego ciepła i troski. Osoby wolne mogą obecnie liczyć na interesujące znajomości, rozmowy i spotkania. W kontekście zdrowia warto zwrócić szczególną uwagę na kręgosłup, obręcz barkową oraz kark. U niektórych z Was mogą pojawić się dolegliwości bólowe czy schorzenia.

PANNA

Najbliższy czas sprzyja wprowadzeniu modyfikacji i innowacji w Twojej pracy. Możesz potrzebować oddechu świeżości i większej satysfakcji z życia zawodowego. Nie braknie Tobie motywacji, więc śmiało podejmij się ważnych rozmów, złóż aplikację na wymarzone stanowisko czy rozwijaj nowe projekty. Dobrze wykorzystajcie ten czas, ponieważ może ondobrze zaowocować. W kwestii uczuć spodziewamy się spokoju i łagodności. W trwałych związkach będziecie czuć się pewnie i bezpiecznie. Nie są szykowane większe niespodzianki, co wcale nie będzie dla Was kłopotem. U osób wolnych również nie spodziewamy się większych zmian, choć w tym tygodniu ktoś może zacząć uważnie się Wam przyglądać. W sferze zdrowotnej warto zwrócić szczególną uwagę na układ hormonalny oraz trawienny.

WAGA

Nadchodzący tydzień niesie ze sobą prognozę zamieszania, dezinformacji i lekkiego napięcia w Twoim miejscu pracy. Wszystkie te energie mogą przyczynić się do powstania obaw i napięcia, lecz nie twórz od razu najczarniejszej wizji przyszłości. Zbliżające się zadania, sytuacje czy spotkania będą stresujące, lecz nie przyniosą ze sobą znaczących zmian czy tym bardziej strat. W kwestii miłości nie spodziewamye się obecnie większych zmian. Osoby w stałych relacjach powinny przede wszystkim spodziewać się stałości, rutyny i przewidywalności kolejnych dni. Wielu z Was może zechcieć nieco ożywić ten czas i zaplanować wspólne wyjście - to bardzo dobre posunięcie. Osoby wolne mogą nie czuć teraz większego zainteresowania osobami, które o nie zabiegają. Nie podejmujcie jednak pochopnych decyzji i pozwólcie sobie bliżej przyjrzeć się tym relacjom. W sferze zdrowia możliwe są dolegliwości ze strony układu pokarmowego - mogą oen wymagać zwrócenia większej uwagi na rodzaj spożywanych przez Was pokarmów.

SKORPION

W nadchodzącym tygodniu spodziewamy się energii spokoju i satysfakcji związanej z pracą. Wasze wysiłki powinny zostać zauważone, a osiągnięcia spotkają się z uznaniem. Nieco gorsze energie mogą zawitać w sferze towarzyskiej, gdzie spodziewamy się nieporozumień, plotek czy niewyjaśnionych napięć. Atmosfera pozostawi więc nieco do życzenia. W obszarze uczuć spodziewamy się pewnych komplikacji. W stałych relacjach pojawią się poważniejsze rozważania, różnice zdań czy problemy do rozwiązania. Dodatkowo wkradnie się przytłoczenie, rozdrażnienie czy zmęczenie. Nie działajcie pochopnie i nie traktujcie siebie wrogo - wspólnymi siłami jesteście w stanie poradzić sobie z wyzwaniem. Osoby wolne mogą nie mieć obecnie szczęścia do nowych relacji. W sferze zdrowia warto jest zwrócić szczególną uwagę na Waszą kondycję emocjonalną - możecie potrzebować odpoczynku i wyciszenia emocji.

STRZELEC

Na przestrzeni nadchodzącego tygodnia będziesz musiał wykazać się wzmożonym zaangażowaniem i koncentracją w pracy. Możesz stanąć przed decyzją odbycia istotnego szkolenia, ważnego spotkania czy wyjazdu służbowego. Nie martw się tym, poradzisz sobie bez większego problemu. W sferze uczuć możesz napotkać trudności. Osoby w trwałych relacjach będą teraz narażone na kłótnie, nieporozumienia czy obrażanie się drugiej połówki. Warto unikać przekrzykiwania się z partnerem, gdyż może teraz paść o kilka słów za wiele. Porozmawiajcie spokojnie o tym, co Was trapi i nie pozwólcie mieszać się innym osobom w Wasze sprawy. Osoby wolne mogą zaś poważnie rozczarować się kimś, kto podobał się Im od dłuższego czasu. W sferze zdrowotnej nie spodziewamy się większych kłopotów, choć warto teraz unikać zbyt forsownych ćwiczeń - możecie się przeciążyć.

KOZIOROŻEC

W obecnym tygodniu niestety nie spodziewamy się dobrych energii dla spraw związanych z pracą czy finansami. Twoje plany mogą niestety nie zostać zrealizowane, a los dodatkowo je pokrzyżuje. Atmosfera w pracy będzie napięta, a złożone Tobie obietnice nie zostaną dotrzymane. Na horyzoncie również zapowiane są nieprzewidziane wydatki. Bardziej pozytywnie zapowiada się zaś sfera uczuć. Po prawdzie, u osób w stałych związkach mogą pojawić się drobne nieporozumienia, lecz zostaną one szybko przedyskutkowane, a problem zażegnany niemalże w zarodku. Do relacji powróci zrozumienie, ciepło i czułość. U osób wolnych pojawia się możliwość nawiązania interesującej relacji, lecz może ona pozostać w niezobowiązującej formie. W sferze zdrowia zwracamy szczególną uwagę na gardło, zatoki oraz uszy. Możliwe infekcje.

WODNIK

W najbliższych dniach masz szansę osiągnąć znaczące sukcesy w pracy, pod warunkiem, że nie przegapisz nadarzających się okazji. Pozostań czujny, obserwuj i słuchaj, a kiedy tylko zauważysz możliwość rozwoju - wyjdź jej naprzeciw i działaj odważnie. W kwestii uczuć nadchodzą spokojne dni. Osoby w stałych relacjach mogą potrzebować nieco więcej przestrzeni dla samego siebie, lecz nie będzie to stanowiło kłopotu. Wasz partner zaakceptuje tę potrzebę, a za jakiś czas znów wrócicie do planowanie wolnych chwil we dwoje. Osoby wolne mogą obecnie nie być zadowolone z rozmów czy randek. Wasi rozmówcy mogą nie spełniać Waszych oczekiwań. Sprawy zdrowotne zapowiadają się spokojnie i bezpiecznie. Jedynie u niektórych z Was mogą pojawić się kłopoty z zatokami.

RYBY

W najbliższym czasie będziecie sprawnie i bez większego wysiłku radzić sobie ze sprawami zawodowymi oraz finansowymi. Rozpoczynając od finansów - obecny tydzień sprzyja inwestycjom, zaweiraniu umów oraz transakcjom handlowym. W pracy spodziewamy się miłej dla Was przewidywalności oraz możliwości wykazania się przed zwierzchnikami. Bez kłopotu zrealziujecie teraz swoje zamierzenia. Uczucia zapowiadają się wesoło oraz bezpiecznie. Osoby w stałych relacjach będą cieszyć się uczuciem bezpieczeństwa, miłości i ciepła w związku. Nie braknie między Wami zrozumienia i wzajemnej troski. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, kto odwzajemni Ich zainteresowanie. W kwestii zdrowia nie spodziewamy się trudności. Nie powinno Wam teraz brakować energii i dobrego samopoczucia.