TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 29.01 - 04.02

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 29.01 - 04.02

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 29.01 - 04.02"

BARAN
Najbliższy tydzień zapowiada się ciekawie, gdyż towarzyszy mu prognoza możliwego rozwoju. To idealny czas na zdobycie nowej wiedzy, nawiązanie interesujących znajomości oraz wyjazdy. Wielu z Was może czekać wyjazd na delegację, wyjście integracyjne czy podróż związana ze sprawami zawodowymi czy finansowymi. W sferze uczuć spodziewamy się spokojnych i miłych dni. U osób w stałych relacjach zawita ciepło, zrozumienie i pogoda ducha u obojga. Druga połowa będzie wobec Was uważna i chętnie spędzi wolne chwile wspólnie. Osoby wolne nie będą miały trudności z nawiązywaniem nowych znajomości. Tym razem warto, abyście to Wy wykazali się większą inicjatywą. W kwestii zdrowia nie spodziewamy się poważniejszych dolegliwości. Tarot jednak zapowiada zwiększone ryzyko kontuzji, skaleczeń czy nadwyrężeń, dlatego pozostańcie ostrożni.


BYK
W nadchodzącym tygodniu pracy powinieneś mieć okazję do tego, aby wykazać się bystrością umysłu oraz umiejętnościami organizacyjnymi. Twoje innowacyjne pomysły przyczynią się do wzrostu przychodów firmy i zostanie zauważone przez przełożonych. U wielu z Was mogą pojawić się sprzyjające  okoliczności, dzięki czemy nie tylko doczekacie się pochwały, lecz także możliwości rozwoju - awansu czy podwyżki. W sferze uczuciowej spodziewamy się nieporozumień. Osoby w stałych związkach mogą poczuć się zniecierpliwione niektórymi zachowania swojego partnera, co zwiększy ryzyko nieporozumień oraz kłótni. Nie działajcie impulsywnie. U osób wolnych mogą pojawić się napięcia i rozczarowania. W kwestii zdrowia warto zwrócić uwagę na obszar kolan, bioder i pośladków. Możliwe schorzenia, dolegliwości bólowe czy nadwyrężenia.


BLIŹNIĘTA
W nadchodzących dniach może czekać Cię więcej obowiązków niż pierwotnie zakładałaś. Na szczęście nie braknie Tobie kreatywności i energii, aby sprostać wszystkim wyzwaniom. Twój zapał może być zaskoczeniem również dla Ciebie, lecz wykorzystaj go w pełni - wpłynie bardzo pozytywnie na na efekty Twojej pracy. Energia tego rodzaju będzie odczuwalna przede wszystkim wśród artystów, pisarzy, ale również wszelkiego rodzaju twórców i wykonawców. W sferze uczuć nie spodziewamy się większych kłópotów. Osoby w stałych relacjach mogą nieco narzekać na brak spokojnego i romantycznego czasu dla siebie i partnera. Kiedy będzie to możliwe - pomyślcie nad wzięciem krótkiego urlopu, który będziecie mogli przeznaczyć tylko dla siebie. Osoby wolne mogą liczyć na miłe rozmowy i spotkania, lecz niestety bez większych szans na rozwój relacji. W sferze zdrowotnej spodziewamy się spokoju i dobrego samopoczucia.


RAK
W najbliższym czasie spodziewamy się większych wyzwań zawodowych. Czeka Cię intensywny okres, któremu towarzyszyć będzie napięcie, niepokój i pośpiech. Obecny tydzień postawi przed Tobą nowe wyzwania zawodowe. Nie będzie to łatwy dla Ciebie czas. Może się okazać, że - aby sprostać wszystkim obowiązkom i dotrzymać terminów - będziesz musiał działać szybciej oraz z większym zaangażowaniem. Zwierzchnicy mogą oczekiwać Twojej pracy po godzinach. Nie wahaj się jednak zgłaszać trudności czy prosić o wsparcie, gdy nadejdzie taka potrzeba. Pozostań asertywny. W relacjach uczuciowych nastanie harmonijny czas. Osoby w stałych relacjach będą czuły się pewnie i bezpiecznie u boku partnera. Odczujecie, że Wasza druga połowa stanie po Waszej stronie, kiedy tylko będzie wymagać tego sytuacja. Osoby wolne mogą obecnie czuć się atrakcyjne i również w taki sposób będą odbierać je inni. To dobry czas na randkę. W kwestiach zdrowotnych możecie mieć przejściowe problemy z gardłem, zatokami czy uszami, warto więc będzie odwiedzić laryngologa.


LEW
W nadchodzących dniach możecie spodziewać się istotnych zmian w sferze zawodowej, lecz będą to dla Was korzystne energie. Istnieje szansa na otrzymanie atrakcyjnej propozycji związanej z Waszą ścieżką zawodową. Niezależnie czy będzie to dotyczyć obecnego czy nowego miejsca pracy - warto poważnie rozważyć przyjęcie oferty. W sferze uczuciowej możliwe są drobne nieporozumienia, porzeplatane chwilami pozytywnej energii. Osoby będące w stałych związkach mogą planować wspólne chwile z partnerem, które ożywią Waszą relację. Pomimo pewnych niejasności, w związku nie zabraknie miłości i ciepła. Osoby wolne mogą zaś spotkać kogoś, z kim mogą rozwinąć relację. W kwestiach zdrowotnych przewidywana jest stabilność, choć mogą wystąpić drobne dolegliwości związane z tarczycą, gardłem czy jamą ustną.


PANNA
W najbliższych dniach odczujecie przyjazną, wręcz niemal rodzinną atmosferę w swoim miejscu pracy. Chociaż nie powinniście spodziewać się większych zysków czy możliwości rozwoju, to z pewnością można będzie docenić inne, przyjemne aspekty. Dobre relacje ze współpracownikami mogą nieść ze sobą niemałe zaskoczenie, lecz skorzystaj z tej energii i zacieśnij łączące Was więzi. Integruj się, pomagaj i wspieraj, a sam otrzymasz potrzebną pomoc, kiedy będzie ona Tobie potrzebna. Sfera uczuć zapowiada się obiecująco. W stałych związkach dominować będzie jednomyślność i wspólne zaangażowanie w istotne sprawy. Teraz łatwiej będzie Wam znaleźć odpowiednie kompromisy i harmonijnie planować najbliższą przyszłość. U singli możliwe są niewielkie rozczarowania, które przeminą równie szybko jak się pojawią. Postarajcie się jak najmniej pozostawiać domysłom i jak najwięcej rozmawiać - dużo na tym zyskacie. W sferze zdrowotnej może być nieco kapryśnie. Tarot zapowiada wzmożone ryzyko infekcji górnych dróg oddechowych oraz pęcherza. U niektórych z Was mogą pojawić się wahania nastroju związane z nieodpowiednią dietą.


WAGA
W obecnym tygodniu spodziewamy się łagodnych i przewidywalnych obrotów spraw - zwłaszcza w obszarze pracy czy finansów. Jedynym, co może Cię teraz zaskoczyć może być atmosfera w pracy. Teraz możesz spodziewać się większej empatii ze strony zwierzchników, współpracowników, a nawet klientów. Poczujesz, że nie jesteś dla innych jedynie trybikiem w maszynie, lecz człowiekiem, którego inni starają się zrozumieć i wesprzeć. W kwestii uczuć rysuje się pozytywny obraz. W stałych związkach dominować będzie poczucie zrozumienia, harmonii i troski. Wspólnie będziecie się rozumieć i uzupełniać. Osoby wolne mogą teraz spotkać osobę, która okaże im znaczne wsparcie emocjonalne. Stan zdrowia zapowiada się bezpiecznie i stabilnie. Dobry nastrój i energia powinny Tobie towarzyszyc przez większą część tygodnia. Tarot zwraca uwagę jedynie na kwestię diety - zadbaj, aby ograniczyć ilość szkodliwych i zbędnych substancji.


SKORPION
Nadchodzący czas będzie dla Ciebie dość wymagający. Obowiązki mogą zacząć Cię przytłaczać, a terminy gonić. Nie wszystko będzie przebiegać zgodnie z Twoim planem, co dodatkowo wygeneruje kolejne napięcia. Wasi przełożeni również mogą nie wykazać się większą wyrozumiałością, a wręcz przeciwnie - postarają się jeszcze nieco mocniej podkręcić tempo Waszej pracy. Ten trudny okres - na szczęście - zapowiada się przejściowo. W sferze uczuć milsze i spokojnie energie. Osoby w stałych związkach poczują, że ich partner dobrze rozumie ich potrzeby. Nie braknie między Wami wyrozumiałości i troski. Osoby wolne mogą obecnie nie mieć nastroju na randki. W sferze zdrowotnej dość spokojnie, choć możliwe są bóle głowy. Mogą być one przyczyną nadmiernych napięć na poziomie karku oraz obręczy barkowej, a także na tle emocjonalnym.


STRZELEC
Na horyzoncie pojawi się teraz możliwość złapania chwili wytchnienia - nawet, jeśli nie będzie to dla Ciebie okres urlopu od pracy. Spodziewamy się spokoju, braku problemów, pośpiechu czy nieporozumień w miejscu pracy. Wszystko będzie szło jak z płatka. Pod koniec tygodnia zaś mogą pojawić się nowe perspektywy. Możesz rozpocząć ciekawą współpracę, która stanie się Twoim dodatkowym, a w dłuższej perspektywie może też i docelowym zajęciem. W sferze uczuć romantycznie, a momentami wręcz gorąco. Osoby w stałych związkach będą teraz wyjątkowo oddane kwestiom uczuciowym i zaczną obsypywać drugą połówkę czułymi słowami oraz miłymi gestami. Wolne chwile zaś mogą przybrać ognisty charakter i na nowo rozbudzić namiętność pomiędzy Wami. Osoby wolne będą cieszyć się powodzeniem i mogą liczyć na udane spotkania. W sferze zdrowotnej możliwe są niewielkie bóle głowy, karku czy kręgosłupa. 


KOZIOROŻEC
W najbliższych dniach koniecznym może być wykazanie się znaczną wytrwałością, przebojowością oraz sprytem, aby zrealizować swoje cele zawodowe. Jeśli uda Wam się to osiągnąć - a istnieje na to naprawdę duża szansa - możecie spodziewać się korzyści finansowych oraz obiecujących perspektyw Waszego rozwoju. W sferze uczuć może zawitać delikatne ochłodzenie. Osoby w stałych relacjach mogą odczuć potrzebę przeprowadzenia poważnej rozmowy ze swoją drugą połówką. Mogą temu towarzyszyć dość silne emocje, dlatego postarajcie się zadbać o większy spokój wewnętrzny i dobrze dobierać słowa, aby Wasza rozmowa nie przerodziła się w kłótnię. Osoby będące wolne mogą natknąć się na drobne nieporozumienia z kimś, do kogo czują coś głębszego. W obszarze zdrowia zaleca się większe skupienie na sferze emocjonalnej. Wasza pscyhika może być teraz obciążona. Odpoczynek i praktyki medytacyjne pomogą Tobie zregenerować siły.


WODNIK
W bieżących dniach spodziewamy się pozytywnego rozwiązania dla ważnych dla Ciebie spraw. Powinno to dotyczyć głównie aspektów związanych z pracą czy finansami, które ułożą się zgodnie z oczekiwaniami. Przed Tobą szansa na nowe projekty, ścieżki zawodowe, intraktne transakcje i korzystne umowy. Atmosfera w pacy także będzie sprzyjająca, co sprawi, że poczujesz się stabilnie i pewnie. W sferze uczuć mogą pojawić się drobne turbulencje. Osoby w stałych związkach na ogół będą cieszyć się z towarzystwa partnera. Atmosfera między Wami może bywać jednak zmienna - możliwe są napięcia, nieporozumienia czy wzajemne rozczarowania.Osoby wolne mogą nie być zadowolone z jakości rozmów czy spotkań towarzyskich. Możecie poczuć się zniechęci. W kwestii zdrowia warto zwrócić uwagę na Wasze stawy oraz kręgosłup - mogą pojawić się kłopoty na tym tle.


RYBY
Najbliższe dni niosą ze sobą pozytywną energię, dzięki której uda się zażegnać kilka trapiących Was kwestii. Teraz może się okazać, że dzięki obecnym, a także dawnym kontaktom uda się Tobie rozwiązać problemy związane z finansami, pracą czy sprawami formalnymi. Kluczem do sukcesu jest otwarta rozmowa o Twoich problemach - nie zatajaj żadnych informacji. W sferze uczuć równie przyjazne energie. Osoby w stałych związkach będą dobrze rozumieć się z partnerem, planować wspólną przyszłość oraz wytyczać kolejne cele do osiągnięcia. To idealny czas, aby zadbać także o większą ilość romantycznych chwil między Wami. Osoby samotne mogą teraz liczyć na duże powodzenie u płci przeciwnej. To dobry czas na randkowanie. Sfera zdrowotna nie powinna przysparzać Ci obecnie poważniejszych dolegliwości. Możliwe są jednak bóle głowy, gardła oraz zatok.