29 stycznia - 4 lutego prognoza z kart

29 stycznia - 4 lutego prognoza z kart

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "29 stycznia - 4 lutego prognoza z kart" przygotowanym przez naszego eksperta Arwena

Ogólna prognoza: ważne będą finanse i sprawy zawodowe oraz zawodowe. Możemy tez inicjować nowe początki czegoś związane właśnie z zarobkowaniem, inwestycjami czy przypływem gotówki. Zaznacza się ważna rola mężczyzny w wieku od 40 do 60 lat który albo będzie w naszych myślach lub/i pomoże nam w wielu sprawach.

Poniedziałek zaczniemy ze sporym rozmachem. Ważne będą pieniądze i nasze inwestycje. Możemy koncentrować się na tym jak zarobić więcej, jak pomnożyć majątek. Może to być (ale nie musi) związane z naszymi dziećmi.

Wtorek może przynieść potrzebę transformacji w wielu aspektach. Trzeba będzie przeanalizować sytuacje i zacząć od nowa. Być może trzeba będzie pożegnać się z pewnymi marzeniami by na ich miejsce pojawiły się kolejne.

Środa przyniesie taką możliwość. Nie zabraknie nam energii do nowych wyzwań. Nie bójmy się ryzykować. W miłości możliwe namiętne spotkania i randki.

W czwartek możemy odczuć duże zmęczenie i potrzebę odpoczynku. Zbyt dużo wzięliśmy na swoje barki i ciało może upomnieć się o siebie.

Piątek i sobota to ogrom energii szczególnie u kobiet. Nowe inicjatywy, zarządzanie biznesem, ogrom pomysłów ale i pełna realizacja jako żona czy matka. Sobota może przynieść spotkania/kontakty z energetycznymi kobietami które porywają charyzmą i maja niespożyta energię. Działajmy i kreujmy to piękny czas.


Niedziela da szansę na nowe perspektywy. Może pojawia się nieoczekiwana szansa od losu. Dar. Rozglądajmy się wiec bo koniec tygodnia może przynieść dużo cudów.


Karty anielskie podpowiadają by mieć zaufanie. Kroczyć naprzód i mieć wiarę w Boga który jest w nas.


Dobrego tygodnia.
Arwena