TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 05.02 - 11.02

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 05.02 - 11.02

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 29.01 - 04.02"

BARAN
Obecny tydzień niesie ze sobą energię napięcia i niejasności, które mogą wzbudzić Twój niepokój. Zauważysz to głównie w miejscu pracy i po części w finansach. Postaraj się zachować spokój i pozostań otwarty na możliwość zmian.  Cierpliwość może nie należy do Twoich mocnych stron, lecz będzie teraz potrzebna, abyś mógł podreperować swój budżet. W sferze uczuciowej również może być ciut niespokojnie. U osób w stałych relacjach możliwe są niewielkie spięcia i krótkotrwałe kłótnie. Nawet niewinne żarty ze strony partnera mogą zostać odebrane przez Ciebie jako złośliwość. Nie duście tych emocji i myśli w sobie, lecz otwarcie powiedzcie o nich drugiej połowie. U osób wolnych może pojawić się nowa znajomość, lecz jej przebieg może być zmienny - zwłaszcza w związku z komunikacją, której może raz być dużo, a raz wcale. W sferze zdrowotnej będziesz obecnie bardziej narażony na dolegliwości związane z układem kostno-stawowym.

BYK
W sferze zawodowej możemy się spodziewać kilku mało przyjemnych sytuacji. Istnieje ryzyko, iż będziesz świadkiem drażniących plotek, braku kultury czy innych niemiłych zachowań ze strony współpracowników. Wielu z Was może stać się również ofiarą obmowy. Dodatkowo ktoś może patrzeć Tobie na ręce i liczyć na to, że popełnisz błąd. Zachowaj czujność, spokój i ostrożność, a unikniesz tej intrygi. W kwestii uczuć będzie burzliwie, a także namiętnie. Osoby w stałych relacjach powinny wystrzegać się nadmiernej podejrzliwości czy zazdrości, do której będą teraz wyjątkowo skłonne. Końcówka tygodnia będzie sprzyjać wspólnym wyjazom, randkom oraz powrotowi miłych iskierek między Wami. Osoby wolne umówią się na randkę z kimś, kto będzie bardzo atrakcyjny fizycznie. Zdrowie natomiast zrekompensuje Tobie wszystkie trudy tego tygodnia. Przede wszystkim będzie ono stabilne i w niezmiennie dobrej formie - praktycznie każdego dnia.

BLIŹNIĘTA
W najbliższych dniach pojawia się ryzyko nietrafionych inwestycji, ryzykownych pożyczek i umów, a także zbędnych lub większych wydatków. Pozostań ostrożny, unikaj klikania w podejrzane linki i decyzji podejmowanych w pośpiechu. Ktoś może zechcieć Ciebie oszukać. W sferze zawodowej wszystko będzie przebiegać pomyślnie i wyjątkowo przewidywalnie. W sferze uczuc może pojawić się chłodna atmosfera. Osoby w stałych relacjach mogą stanąć przed decyzją przeprowadzenia rzeczowej rozmowy z drugą połową i ustalenia pewnych priorytetów. Pomimo odmiennych poglądów na pewne kwestie - będziecie w stanie dokonać lekkich ustępstw i odnaleźć miły dla Was kompromis. Osoby wolne mogą nie mieć obecnie szczęścia do randek. Ktoś może nie odwzajemnić Waszego zainteresowania. Sprawy zdrowotne utrzymają się w dobrej kondycji - pod warunkiem, że nie będziesz teraz przeciążać swojego kręgosłupa i nie będziesz zanadto się przeciążać. 

RAK
Najbliższy czas będzie sprzyjał realizacji Twoich planów i dodatkowo zaskakiwał miłymi niespodziankami. To dobry czas na rozmowy z klientami, podpisywanie umów czy wnioskowanie o podwyżkę. Przed Tobą energia lekkości, kreatywności i rozwoju. Możesz się spodziewać miłych splotów wydarzeń, wsparcia wśród bliskich Tobie osób, a także radosnych nowin. Kwestie uczuć również zapowiadają się dobrze, choć tutaj nie spodziewamy się większych wzlotów. Osoby w stałych relacjach będą czuły się bezpeicznie i miło u boku swojego partnera. Nie braknie między Wami spokoju i ciepła. Osoby wolne mogą prowadzić ciekawe rozmowy, lecz może to nie być jeszcze odpowiedni moment na randkę. W sferze zdrowotnej szczególną uwagę warto zwrócić na Wasz układ trawienny. Może być on nadmiernie obciążony, czemu będą towarzyszyć nieprzyjemne dolegliwości. Dobrze zbilansowana i lekkostrawna dieta pomoże Tobie prędko stanąć na nogi i cieszyć się dobrym samopoczuciem.

LEW
W nadchodzącym tygodniu możesz spodziewać się ważnego zadania w pracy, które stanie się dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Wykorzystaj naturalny urok osobisty, aby zasięgnąćrady czy wsparcia wśród współpracowników. Oprzyj się na faktach, skorzystaj z dostępnych materiół i metod oraz trzymaj się z dala od marzycielskich wizji, a z powodzeniem pokonasz wszystkie trudności. W sferze uczuć mogą pojawić się pewne dylematy. Osoby w stałych relacjach staną przed koniecznością podjęcia istotnych decyzji, które wpłyną istotnie na ich relacje. Osoby wolne natomiast mogą mieć trudności z wyborem odpowiedniej osoby spośród wielu adoratorów. W kwestii zdrowia spodziewamy się dolegliwości bólowych na pozimie karku i ramion, a także bólu kręgosłupa. Wielu z Was powinno rozważyć wizytę u fizjoterapeuty czy masażysty. 

PANNA
Najbliższe dni mogą nie być dla Ciebie zanadto łaskawe - zwłaszcza, gdy spojrzymy na zapowiedź Twojego nastroju. Co ciekawe, nie spodziewamy się negatywnych wydarzeń, lecz ogólnego osłabienia, rozdrażnienia czy smutku, które mogą zdominować energię najblizszych dni. Pozwól sobie na to, aby działać spokojniej i daj sobie więcej czasu na odpoczynek. Zaakceptuj myśl, że i Ty możesz mieć gorszy nastrój i to nawet bez wyraźnego powodu. W sferze uczuć spodziewamy się spokoju. Osoby w stałych relacjach nie będą może miały odpowiedniego nastroju na randki czy podejmowanie ważnych decyzji, lecz będą mogły cieszyć się z powodwu wyrozumiałości i cierpliwości swojego partnera. Pamiętajcie, aby otwarcie mówić o swoich potrzebach, a druga połowa będzie mogła Was lepiej zrozumieć i wesprzeć. Osoby wolne mogą otrzymać zaproszenie na spotkanie, lecz nie od tej osoby, od której by chciały. Kwestia zdrowia nie powinna obecnie sprawiać większych problemów. Ze względu na nadmiar obowiązków czy stresu - możesz jednak stać się nieco roztargniony czy zapominalski. 

WAGA
W nadchodzących dniach możesz skupić się głównie na kwestii finansów i podreperowania domowego budżetu. Możesz w tym celu zacząć rozważać nie tylko podjęcie pracy dodatkowej czy sprzedaży zbędnych Wam już przedmiotów, lecz również uwzględnić zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń na mniej kosztowne. Nie od razu odnajdziesz dla siebie optymalne rozwiązanie, lecz próbując i działając - wejdziesz na właściwą ścieżkę i osiągniesz swój cel. Sprawy uczuciowe zapowiadają się pomyślnie. Osoby w stałych relacjach - zwłaszcza tych z długim stażem - poczują się nad wyraz bezpiecznie i stabilnie. Pomyślą, że ich uczucie się uszlachetnia i umacnia. Osoby wolne będą miały obecnie duże powodzenie i mogą liczyć na bardzo udane randki. W sferze zdrowotnej możesz być narażony na niegroźne, lecz uciążliwe objawy - nadmierną senność, zmęczenie czy lekkie zawroty głowy. Możesz również odnieść wrażenie, że widzisz nieco gorzej niż zazwyczaj.

SKORPION
Obecny tydzień niesie ze sobą lekko chaotyczną, lecz wciąż bezpieczną energię. Tarot zapowiada realizację Twoich planów i wywiązanie się z obowiązków, jednak wszystko może odbyć się inaczej niż zakładałeś. Niemiłe energie mogą pojawić się w środowisku pracy, gdzie możliwe są spięcia, nieporozumienia i kłótnie. Bardzo dorba aura pojawi się dla spraw finansowych - zwłaszcza, gdy aktywnie działasz w kierunku poprawy budżetu. To również dobry czas dla zmiany pracodawcy. W sferze uczuciowej wszystko poukłada się pomyślnie. Osoby w stałych relacjach otrzymają w najbliższych dniach dobre wiadomości i będą miały okazję, aby wraz z partnerem móc je uczcić. Wspólnie ciesząc się z sukcesów - nawet najmniejszych - umocnicie swoją relację. Osoby wolne mogą obecnie nawiązać znajomość, która ma potencjał, aby stać się początkiem nowego uczucia. Twoje zdrowie będzie w równowadze i dobrej formie. 

STRZELEC
Przed Tobą wyjątkowo korzystny tydzień w sferze zawodowej. Teraz wszystko będzie sprzyjać temu, aby udało się Tobie zrealizować wszystkie swoje plany i to z lepszym skutkiem niż zakładałeś. Pozostań odważny i pewny siebie, a dobra i silna energia do Ciebie powróci. Amosfera w pracy będzie przyjazna, a sprawy finansowe poukładają się pomyślnie. W kwestii uczuć zapowiadane są powody do radości. Osoby w stałych relacjach mogą spodziewać się wyjątkowej dbałości i troski ze strony partnera, a także romantycznych chwil i wyznań. Dla osób wolnych nadarza się okazja do nawiązania nowych znajomości, które mogą przerodzić się w coś trwałego. W kwestiach zdrowotnych zaleca się zwrócenie większej uwagi na pęcherz moczowy. Nawet przy ładnej pogodzie, warto unikać nadmiernego odkrywania i wychładzania jego okolic.

KOZIOROŻEC
Najbliższe dni zapowiadają się pracowicie, nieco chaotycznie, ale też ciekawie. Nie braknie teraz obowiązków, dodatkowych zadań, ale też możliwości do wykazania się intelektem czy zaangażowaniem. Dodatkowo, na horyzoncie mogą pojawić się informacje o nowych kursach, studiach czy szkoleniach, z których warto byłoby skorzystać. Sprawy finansowe będą układać się po Twojej myśli. W sferze uczuć spodziewamy się spokoju i radości. Osoby w stałych relacjach zadbają o lepszą i zdrowszą komunikację ze swoim partnerem. Dostrzegą pewne różnice w poglądach i charakterach, lecz zamiast się nimi martwić - wykorzystają potencjał tych różnic. Pod koniec tygodnia nastanie zaś romantyczny czas. Osoby wolne będą miały szansę na wejście w nową i prosperujacą relację. W sferze zdrowotnej warto zwrócić uwagę na odpowiednie nawodnienie Waszego organizmu. Nawracające bóle głowy, drapania w gardle czy sucha skóra mogą być efektem przyjmowania zbyt małej ilości płynów.

WODNIK
Nadchodzący tydzień będzie sprzyjał wszystkim sprawom, które wiążą się z pracą kreatywną, manualną czy artystyczną. Obecnie staniesz się bardziej pomysłowy i energiczny, co może bezpośrednio przyczynić się do polepszenia Twojej sytuacji finansowej. Będzie to także odpowiedni czas na różnego rodzaju inwestycje czy transakcje. W sferze uczuć może pojawić się niepokój. Osoby w stałych związkach mogą być obecnie bardziej drażliwe i przez to skłonne do kłótni, niestosownych żartów czy zaczepek. Taka energia może wyprowadzić z równowagi również Waszego partnera. Osoby wolne mogą czuć się rozczarowane komunikacją czy spotkaniem z nowopoznaną osobą. W kwestii zdrowia zwracamy szczególną uwagę na układ odpornościowy , który może być słabszy niż zwykle. Postaraj się go wzmacniać, dbaj o dietę, ogranicz używki i uważaj na potencjalne infekcje.

RYBY
W najbliższych dniach możesz napotkać niemałe trudności w miejscu pracy. Sytuacja ta wywoła w Tobie niepokój i drażliwość, a następnie skłoni Cię do analizy nowych, potencjalnych ścieżek zawodowych. Mnie będziesz czuć się stabilnie, lecz postaraj się nie działać pochopnie. W efekcie wszystko ułoży się korzystnie dla Ciebie. W uczuciach mogą pojawić się burze z piorunami. Osoby w stałych relacjach mogą poważnie pokłócić się z partnerem i wzajemnie wylewać wszystkie nagromadzone żale. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Spokojne energie pojawią się w sferze zdrowia, gdyż tu nie ma większych powodów do obaw. Jedyne na co możesz teraz narzekać, to niewielki kaszel czy chrypka, które po kilku dniach samoistnie ustaną