Aktualności

  • -

    Dlaczego klątwa 7 pokolenia jest najstraszliwsza?

    Jedną z najbardziej dotkliwych klątw jest klątwa siódmego pokolenia. Starożytni wierzyli, że na życie człowieka decydujący wpływ mają siedem pokoleń przodków, dlatego klątwa ta uważana była (i nadal jest) za najstraszniejszą. Dotyczy ona nie tylko osoby, którą ma objąć, ale również całego rodu. Dlaczego akurat siedem pokoleń? Aby to zrozumieć, trzeba poznać, jak starożytni postrzegali więzi rodzinne oraz wpływ każdego pokolenia na te, które nadejdą.

  • -

    Miłość w rytmie astrologii: Jak kochają Panny

    Miłość w rytmie astrologii: Jak kochają Panny Czy potrafisz pokochać kogoś, kto mówi  kocham poprzez codzienne gesty, troskę i gotowość do wspierania Cię w każdej drobnej sprawie? Poznaj miłość w znaku Panny jedną z najbardziej oddanych, uważnych i subtelnych w całym Zodiaku.  

  • -

    Huna - filozofia radości i harmonii

    Czy kiedykolwiek spotkałeś się z tajemniczym słowem Huna? Może obiło Ci się o uszy, ale czy naprawdę wiesz, co się za nim kryje? To niezwykłe pojęcie pochodzi z Hawajów, a w luźnym tłumaczeniu oznacza tajemnicę coś ukrytego, subtelnego, dostępnego jedynie tym, którzy otworzą na nie serce i umysł.

  • Zadzwoń na708 888 924 7.69 zł/min brutto
    Z Polski lub z zagranicy222 703 629 7.29 zł/min brutto
  • -

    Numerologia to znacznie więcej niż pojedyncza liczba

    W mojej praktyce często spotykam się z uproszczonym podejściem do numerologii. Klienci dzwonią i przedstawiają się jako "numerologiczna jedynka" czy "piątka", co uważam za duże spłycenie tematu. Każdy z nas posiada unikalny zestaw liczb wynikających z dnia, miesiąca i roku urodzenia. Już te trzy dane, po zsumowaniu, dają nam trójwymiarowy obraz naszej osobowości, życiowej ścieżki i predyspozycji.

  • -

    Marzanna - 20 marca żegnamy zimę

    20 marca rozpoczyna się astronomiczna wiosna i jest to dzień, któremu towarzyszy nie tylko dobry nastrój, ale i ciekawe tradycje. Jedną z nich jest topienie Marzanny - jeden z najstarszych słowiańskich zwyczajów, który przetrwał do dziś w wielu regionach naszego kraju. Dla wielu osób jest to tradycja o głęboko ezoterycznym i symbolicznym znaczeniu, która odzwierciedla cykl natury, życia, śmierci i odrodzenia. Korzenie tej tradycji sięgają głęboko do pogańskich wierzeń, które były silnie związane z naturalnym rytmem przyrody.

  • -

    Ostara - święto równonocy wiosennej

    Razem z nadejściem wiosny, wśród dawnych tradycji pogańskich obchodzono Ostara ? święto równonocy wiosennej, celebrujące odrodzenie i budzenie się natury do życia. To jedno z ośmiu świąt na kole roku, w tym roku obchodzone 20 marca, kiedy dzień i noc stają się równej długości, symbolizując harmonię, równowagę i nowy początek.

  • Zadzwoń na708 788 239 4.92 zł/min brutto
    Z Polski lub z zagranicy224 179 789 4.99 zł/min brutto
Następna strona